Bwin: Προκριματικά Europa League με προσφορά* & πολλά ειδικά! (02/08)

Επιστροφή* πονταρίσματος στο Ατρόμητος – Ντιναμό Μπρεστ , αν ο Κουλούρης σημειώσει το πρώτο γκολ στην αναμέτρηση!

Ο Ατρόμητος για 70 λεπτά δεν υπήρχε στο γήπεδο και με το σκορ να είναι στο 4-0, ξύπνησε για 15 λεπτά και γλίτωσε τη συντριβή και το σίγουρο αποκλεισμό. Με το τελικό σκορ του πρώτου ματς στο 4-3 και την εικόνα του τελευταίου τετάρτου έχει τις ελπίδες πρόκρισης με το μέρος του καθώς είναι καλύτερη ομάδα από τη Ντιναμό. Αυτό, όμως πρέπει να το αποδείξει στο γήπεδο, γιατί η Ντιναμό έδειξε ότι μπορεί να κάνει τη ζημιά στους Περιστεριώτες, αν δεν είναι προσεκτικοί. Η Ντιναμό θα παίξει πιο κλειστά σήμερα και θα  προσπαθήσει να κρατήσει το μηδέν στην άμυνα κυνηγώντας, παράλληλα, ένα γκολ για να πάρει το πάνω χέρι στη υπόθεση πρόκριση.