Stoiximan: Παναιτωλικός – ΟΦΗ με πολλές επιλογές

stoiximan

Δύσκολη αποστολή θα έχει ο ΟΦΗ στο Αγρίνιο και την έδρα του Παναιτωλικού (21:30), στο πλαίσιο της 2ης αγωνιστικής της Σούπερ Λιγκ. Ο Stoiximan προσφέρει την αναμέτρηση με πολλές επιλογές και 0% γκανιότα*.

Δεν κατάφερε να ξεκινήσει νικηφόρα το φετινό πρωτάθλημα ο Παναιτωλικός, καθώς την προηγούμενη βδομάδα γνώρισε την εντός έδρας ήττα με 2-1 από τον Ατρόμητο. Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν με τον Κουλούρη στο 36’, προτού ο Μάζουρεκ ισοφαρίσει για τους γηπεδούχους με πέναλτι στο 42’. Το τελικό αποτέλεσμα στην αναμέτρηση διαμόρφωσε ο Κουλούρης με το δεύτερο προσωπικό γκολ του στο 76’.

Στην αντίπερα όχθη, ο ΟΦΗ μοιράστηκε από ένα βαθμό με τον Πανιώνιο στη Νέα Σμύρνη (2-2), στο πλαίσιο της πρεμιέρας του πρωταθλήματος. Οι γηπεδούχοι πήραν προβάδισμα με τον Μασούρα στο 9’, ωστόσο μέσα σε τρία λεπτά οι φιλοξενούμενοι ανέτρεψαν τα δεδομένα με τα γκολ του Νέιρα. Το τελικό αποτέλεσμα διαμόρφωσε ένα λεπτό πριν το τέλος του πρώτου ημιχρόνου ο Σταυρόπουλος.

Το Παναιτωλικός – ΟΦΗ παίζει στον Stoiximan
Stoiximan
Παίξε Νόμιμα

Στον Stoiximan μπορείτε να βρείτε και την αναμέτρηση Χολστάιν Κίελ – Μαγδεμβούργο (21:30) με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια.

**Αφορά μόνο εγγεγραμμένα μέλη του Stoiximan.